Hub Mladá Boleslav

Stránka pro partnery

Vítejte v Hub Mladá Boleslav – Epicentru pozitivních změn

V srdci Mladé Boleslavi se rodí něco výjimečného. Hub Mladá Boleslav není jen dalším projektem; je to katalyzátor inovací a spolupráce, místo, kde se snoubí tradice s moderními nápady a kde je každý nápad ceněn. Naše mise je prostá, ale zásadní: stát se lídrem pozitivních změn v celém regionu, propojovat generace a podporovat nápady, které mají trvalý a pozitivní dopad na společnost.

Založený na pevných základech analytické práce a zkušenostech z realizace podobných projektů jak v České republice, tak i v zahraničí, Hub Mladá Boleslav představuje unikátní synergii mezi potřebami lokální komunity a globálními trendů. Důraz je kladen na hyperlokální dopad, avšak s vědomím, že každý krok zde může mít svůj ohlas i na globální úrovni.

Naším cílem je vytvořit prostor, kde se budou rodit nové nápady a realizovat sny. Jako centrum podnikání a inovací, komunitní centrum, co-working a eventový prostor, Hub Mladá Boleslav je místem, kde se setkávají podnikatelé, startupy, investoři, inovátoři, vzdělavatelé a všichni, kteří mají zájem o pozitivní změny ve společnosti.

Naše hodnoty, jako jsou důvěra, spolupráce, odvaha, nezávislost a transparentnost, jsou základem našeho každodenního jednání. Věříme, že společně dokážeme posunout nejen podnikatelské prostředí v Mladé Boleslavi, ale také zlepšit kvalitu života a snížit negativní dopady činnosti člověka na životní prostředí.

V rámci projektu Hub Mladá Boleslav je kladen důraz na úzkou spolupráci se stávajícími partnery, včetně Komunitního centra a Univerzity 3. věku. Cílem je vytvoření samostatné a finančně udržitelné organizace, která bude poskytovat vysoce kvalitní služby ve spolupráci s místními komunitami.

Projekt je již v plné realizační fázi, a my se těšíme na spolupráci s klíčovými partnery a na vytvoření udržitelného, kreativního a prosperujícího prostředí. Připojte se k nám v této vzrušující cestě a buďte součástí pozitivní změny v regionu Mladoboleslavska.

Dokumenty ke stažení

„Nejopojnější jsou ty sny, které jsou sněné s otevřenýma očima.“

Napište nám

(+420) 774 102 590

Klementinka, Mladá Boleslav

Sledujte náš

© 2022 HUB Mladá Boleslav