Hub Mladá Boleslav

Vítejte v

HUB Mladá Boleslav

Místě, kde aktivně propojujeme generace, neziskové a ziskové projekty, vědu a podnikání.

Místě, kde na to nikdy nezůstanete sami.

Důvěra

Důvěřujeme si navzájem, že děláme to, co říkáme. Můžeme mít různé přístupy, ale sdílíme základní pozitivní záměr a soubor hodnot

Spolupráce

Spolupráce je pro nás základem řešení problémů naší doby. Vítáme rozmanitost a můžeme spolupracovat s podobně smýšlejícími organizacemi, abychom dosáhli smysluplných změn.

Odvaha

Máme odvahu jít méně vyšlapanou cestou a dělat to, co je prostě správné. Ctíme minulost a jsme průkopníky nových řešení.

Nezávislost a transparentnost

Naším posláním je sloužit místním komunitám a generovat pozitivní společenský dopad skrze podnikavost, proto jsme přísně nezávislí na politických či jiných partikulárních zájmech.

Kdo jsme?

Hub Mladá Boleslav je realizátorem a lídrem pozitivní změny celého regionu, propojuje generace, komunity a podporuje nápady s pozitivním a trvale udržitelným dopadem na společnost, a to přímo v srdci Mladé Boleslavi.

Jak?

Hub Mladá Boleslav je komunitní centrum, co-working a místo, kde se konají akce překonávající bariéry, aby mohly vznikat nové nápady čerpající ze zkušenosti a moudrosti stáří v kombinaci s dravostí a potřebami mladších. V Impact Hub Mladá Boleslav propojujeme osobnosti ze světa nezisku, inovátory, makery, ale i vzdělavatele a lidi se zájmem o pozitivní změny ve společnosti. 

Lidé v HUB Mladá Boleslav

Antonín

Antonín

Kam kráčíš HUBe?
Šárka

Šárka

Rekonstrukce a komunita. Architektka tělem i duší.
Jakub

Jakub

Slyším dobře? Chce vědět o akcích?
Denisa

Denisa

Něco ke komunikaci a marketingu?
Napište nám

(+420) 774 102 590

Klementinka, Mladá Boleslav

Sledujte náš

© 2022 HUB Mladá Boleslav