HUB

Mladá Boleslav

Objevte s námi kouzlo Klementinky

Vytváříme místo plné synergií, ve kterém se potkávají lidé, kteří myslí vážně to, co dělají a chtějí své nápady posunout o krok dál.

Máte nápad a nevíte, jak ho dostat dál? Potřebujete s někým spojit a rozvíjet svoje myšlenky v týmu? Hledáte místo, kde budete moci nerušeně pracovat s uchováním svobody home office, ale zároveň mimo klid Vašeho domova? Jsme místem, kde se lidé propojují, kde lidé nacházejí odpovědi, kde jeden a jeden je vždy více než dva. Jsme místem plným synergií.

Poradenská ambulance

Podnikatelská ambulance

Máte podnikatelský nápad a potřebujete si ověřit jeho životaschopnost? Narazili jste v podnikání na nějaký problém? Chcete svůj byznys rozšířit na další trhy a nevíte jak? 

Během hodinové konzultace v Klementince vám poskytneme první pomoc. Ať už s podnikáním začínáte, nebo máte zaběhnutou firmu, naše ambulance je tu pro vás. Stačí si jen rezervovat termín.

Studentská ambulance

Přemýšlíte, co dělat po studiu? Máte zajímavé nápady, které byste chtěli rozvíjet? Chcete se vrhnout do vývoje a výzkumu? Ať už studujete ŠAVŠ, nebo jste někde mimo Boleslav, máme pro Vás dveře otevřené. 

 

Během hodinové konzultace, koučinku či mentoringu se společně podíváme, co by pro Vás mohla být ta správná cesta.

Projektová ambulance

Ať už jste nezisková organizace, nebo někdo, kdo má nápad na projekt či spolupráci, a chce se posunout dál, je pro Vás vhodná tato ambulance. Podíváme se na logický rámec Vašeho projektu, zkusíme podpořit při identifikaci vhodných zdrojů, nebo se pokusíme najít ty správné partnery. 

 

Jedná se o bezplatnou konzultaci v rámci spolupráce s NFŠA. 

Komunita Klementinky

Není to jen o pronájmu, coworkingu, nebo o tom, abyste přišli na akci. Když přijdete do Hub Mladá Boleslav, otevírají se Vám dveře do celého světa.

Hledáme inspirace ve světě, které mohou fungovat i u nás. Propojujeme firmy, pomáháme rozvíjet podnikavost, jsme silní v technologiích, inovacích a jedinečných produktech. Zajímá nás především kvalita lidí a dopad jejich podnikání či další činnosti. Ať už jste z veřejné správy, z neziskového sektoru, podnikáte, nebo podnikat chcete…jsme tu pro Vás. 

Kalendář akcí

  • Vše
  • Akce
  • Příběhy
Předchozí
12345

Coworking Klementinka

Prostor, ve kterém si můžete odpočinou, rozvíjet své nápady, nebo pracovat i jinde než po kavárnách či z domova. Abychom měli prostor se Vám věnovat, prosíme o zvolení termínu, kdy jsme dostupní.

Pondělí Pouze pro objednané
Úterý 09:00 - 15:00
Středa 09:00 - 17:00
Čtvrtek 09:00 - 15:00
Pátek Pouze pro objednané
Sobota - Neděle Zavřeno

Partneři HUB Mladá Boleslav

Vytváříme místo plné synergií, ve kterém se potkávají lidé, kteří myslí vážně to, co dělají a chtějí své nápady posunout o krok dál.

Iniciátor a donátor projektu

Zůstaňte v kontaktu

Skvěle! Teď Vám nic neujde. Jaj...něco se nepovedlo.
Napište nám

(+420) 774 102 590

Klementinka, Mladá Boleslav

Sledujte náš

© 2022 HUB Mladá Boleslav