Hub Mladá Boleslav

Načítám Akce

PechaKucha je akce původem z Japonska. Její název vystihuje i její podstatu, kdy by se dal přeložit jako „cvrkot“. Myšlenka, se kterou přišli dva architekti, Astrid Kleinová a Mark Dytham, byla vytvořit prostor pro setkávání různorodých kreativních tvůrců, jejichž vystoupení mají pevnou formu: mluvčí má k dispozici dvacet obrázků, z nichž každý zůstává na plátně 20 sekund. Dohromady má každý stejný prostor: 6 minut a 40 vteřin.

Dnes je PechaKucha zábavnou formou, jak dostat na jedno místo zajímavé osobnosti a kreativní lidi, kteří jsou akční, nebo mají nápady. Mladoboleslavská první PechaKucha Night bude zaměřená na osobnosti, kteří udělali stopu ve světě, a zároveň mají osobní či pracovní kořeny na Mladoboleslavsku.

Vstupenky

Abychom umožnili každému zájemci najít si svůj prostor pro unavené nohy, ruce a záda, zvolili jsme motivační vstupné 99,-/osobu. Díky tomu máme nejen přehled o počtu osob, ale i větší jistotu, že kdybyste nemohli přijít, dáte nám  vědět, a my to místo dáme někomu jinému. Vážíme si toho a děkujeme!

Koupit si vstupenku

Novinky k akci

04.06.2024

Zahájili jsme prodej vstupenek! Už se to vše chystá a vaří a my se těšíme, až ochutnáte akci, kterou máme ze srdce rádi. PechaKucha Night poprvé v Mladé Boleslavi, a ne rozhodně naposledy.

Napište nám

(+420) 774 102 590

Klementinka, Mladá Boleslav

Sledujte náš

© 2022 HUB Mladá Boleslav